حباب نما لوله ای

۱۳۹۷/۰۵/۱۳ ۱۰:۴۳:۱۱

آفرینش از نقطه ای آغاز شد و همه چیز با انفجاری عظیم شکل گرفت که هنوز ادامه دارد و هر روز به وسعت جهان ما می افزاید. ستون های آفرینش در میان آسمان، نشان از تولد و مرگ ستارگان دارند و تصاویری زیبا و شکوهمند را به نمایش می گذارند. ستون های میان خانه و فضاهای داخلی دیگری که در آن زندگی می کنیم و ما را فرا گرفته اند نیز می توانند به ستون هایی پرشکوه تبدیل شوند که با حرکت حباب هایی به اشکال مختلف و با فرم هایی پویا و متحرک، زنده می شوند و محیط را از یکنواختی و رخوت بیرون می آورند.
حباب نمای میله ای، از محفظه ای شیشه ای و به شکل ستون تشکیل شده که می تواند تا سقف کشیده شود و یا ارتفاع کمتری را پوشش دهد. چینش ستون ها در کناضر هم، بر اساس طراحی محیط و دکوراسیون، متغیر است و هم به فضاسازی بیشتر کمک می کند و هم ترکیب بندی های متفاوتی را در محیط به وجود می آورد. نازل هایی که در حباب نمای میله ای کار گذاشته می شوند، به لطف تکنولوژی، نازل هایی هوشمند هستند که با تغییر اندازه و حجم حبابی که از آن ها خارج می شود و همچنین تراکم حباب ها، اشکال متفاوتی را تولید کرده و به نمایش می گذارند. نورپردازیِ مخفی در درون حباب نمای میله ای، که می تواند به صورت متمرکز و یا عمومی باشد، حباب نما را به صورت ستونی درخشان در می آورد که نوری ملایم و یکدست را در فضا منتشر کرده و طیف های رنگی مختلفی را در خود زنده می کند.
یکی از گزینه هایی که می توان به انواع حباب نماها اضافه کرد، موسیقی و ریتم های گوناگون است. حباب نماهای موزیکال، با نبض موسیقی جاری در محیط، هماهنگ می شوند و تناسبی منحصر به فرد به وجود می آورند. ترکیب حرکت حباب های درخشان در میان آب و موسیقیِ جاری در محیط، فضایی آرام بخش  به وجود می آورد که برای انواع مکان های عمومی و خصوصی مناسب است. به عنوان مثال در مراکز بهداشتی و پزشکی که استرس محیط زیاد است و یا محیط هایی که افراد باید در آن ها منتظر باشند، قرار دادن حباب نمای میله ای و یا حباب نمایی پانلی، ایده ای مقرون به صرفه است که هم به فضا رونق می بخشد و هم خاطره ی خوبی را در ذهن و فکر افراد به جا می گذارد.

نظرات کاربران
نظر شما
اگر تصویر خوانا نیست اینجا کلیک کنید
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.
* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.