حباب نما پانلی

۱۳۹۷/۰۵/۱۳ ۱۰:۳۶:۵۱

تماشای محیط اطراف، از میان پرده ای از حباب و آب، و لمسِ لطافتِ جاری در میان شیشه هایی شفاف و نورانی، بسیار هیجان انگیز خواهد بود و حرکت مداوم حباب ها و تعقیب و گریزشان، به محیط پویایی می بخشد. نگاه کردن به حباب های بازیگوش در میان پانل های شیشه ای که راهی را برایشان تدارک دیده اند، باعث تمدد اعصاب می شود و دغدغه ها و نگرانی ها را در وجود انسان آرام می کند. تاثیر حباب نما در ایجاد آرامش در محیط، همچون آکواریوم ثابت شده است.
 حباب نمای پانلی یکی از انواع حباب نماهاست که در اندازه ها و ابعاد مختلف طولی و عرضی قابل سفارش است. این حباب نما فضایی را بین دو شیشه ی شفاف و مقاوم تدارک می بیند که می تواند به صورت یک پارچه فضا را در بربگیرد و یا تکه تکه ستون هایی از حباب را به نمایش بگذارد. از طرفی قرار دادن موانعی بر سر راه حباب ها، به اشکال آن ها تنوع می بخشد و تصاویر تازه ای می آفریند. نازل های حبابی که در حباب نما به کار می روند، قابلیت برنامه ریزی دارند، هم می توان تعداد حباب هایی که در لحظه از آن ها خارج می شود را کنترل کرد و هم اشکال تازه ای توسط آن ها به وجود آورد. حباب هایی به شکل عروس دریایی که در یک خط بالا می روند و یا ترکیب بندی خاصی را در کنار هم ایجاد می کنند، یکی از اشکال متنوع حباب نمای پانلی است. با کم کردن و یا زیاد کردن سرعت خروج حباب ها، می توان طرحی مینیمال از حباب هایی آرام و کم تعداد بر صفحه ی حباب نما به وجود آورد و یا هجوم حباب هایی ریز و متراکم را به نمایش گذاشت که با نورپردازی های متنوع، جلوه پیدا می کنند.
نورپردازی در حباب نما، نکته ای مهم و اساسی است و به طراحی آن بسیار کمک خواهد کرد. نورپردازی مولتی کالر، رنگ هایی در طیف های مختلف را به حباب نما اضافه می کند و حباب ها همچون جواهراتی شفاف، در میان آب، رنگ و جلوه ای تازه به رنگ ها می بخشند. از حباب نماها می توان برای تبلیغات و نشان دادن لوگوها و متن های تبلیغاتی تجاری نیز استفاده کرد. همچنین در مغازه ها و ویترین فروشگاه ها، قرار دادن حباب نمایی پانلی، توجه همگان را به خود جلب کرده و نکته ای مثبت برای جذب افراد و مشتری است. سیستم حباب نما سیستم بسته ای است که آن را به گزینه ای مقرون به صرفه تبدیل می کند که می تواند به صورت مداوم کار کند و تغییرات دمایی در کارکرد آن تاثیر نخواهد گذاشت.

نظرات کاربران
نظر شما
اگر تصویر خوانا نیست اینجا کلیک کنید
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.
* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.