شرایط، قوانین و مقررات استفاده از خدمات و سرویس های گروه معماری دنا

شرایط، قوانین و مقررات استفاده از خدمات و سرویس های وب سایت گروه معماری دنا:

کاربر محترم، لطفاً شرایط و قوانین سایت را با دقت مطالعه فرمائید.

 

قوانین عمومی:

کاربران محترم، لطفاً این نکته را مدنظر داشته باشید که تمامی قوانین و رویه ها در گروه معماری دنا، با اصول و قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان، انطباق کامل دارد و کاربران نیز باید قوانین مربوطه را رعایت کرده و نهایت همکاری را با سایت گروه معماری دنا داشته باشند. تمامی تغییرات در قوانین و فرایندهای سایت، در همین صفحه آورده خواهد شد و استفاده از سایت توسط کاربران، به معنای اطلاع از تغییرات مندرج و پذیرش آنها در طول بهره مندی از خدمات و همکاری با سایت می باشد.

 

ارتباطات الکترونیکی:

با استفاده از خدمات و سرویس های گروه معماری دنا، ارتباطات الکترونیکی بین کاربر و شرکت انجام می گیرد، به این صورت که درخواست ها و استعلام های اینترنتیِ خود را یا از طریق سایت ثبت کرده و یا به وسیله ایمیل برای شرکت ارسال کنید. اگر تمامی این درخواست ها و پیام های فرستاده شده، بر اساس ضوابط و رویه های درست و قانونی انجام شده باشند، گروه معماری دنا به صورت الکترونیکی، از قبیل سرویس های الکترونیکی مختلف، پیام کوتاه، پست الکترونیکی و  یا تماس تلفنی به درخواست کاربر پاسخ داده و خدمات مورد نظر را در اختیار او قرار خواهد داد.

شماره تلفن و آدرس های الکترونیکی که کاربر در سایت معرفی می کند، مورد تأیید ایشان بوده و تبادلات اطلاعاتی و مکاتبات، از این طریق، میان کاربر و سایتِ شرکت انجام می گیرد.

برای اطلاع از آخرین رویدادها، جشنواره ها، انواع خدمات و تخفیفاتی که گروه معماری دنا برای مشتریان و کاربران خود در نظر می گیرد، ممکن است برای شما پیام هایی ارسال شود که در صورت عدم تمایل برای دریافت آنها، کاربران محترم می توانند عضویت خود را در خبرنامه لغو کنند.

 

مقررات مرتبط با ثبت دیدگاه ها و نظرات:

شرکت گروه معماری دنا برای بیان دیدگاه ها، نظرات مختلف و هرگونه پیشنهاد و انتقاد، سازوکاری تدارک دیده است تا کاربران، در وب سایت و یا شبکه های اجتماعی گروه معماری دنا، تحت نظارت و بر اساس قوانین مورد تأیید ما، بتوانند پیام های خود را ارسال کنند و با دیگر کاربران تعامل داشته باشند. کاربران باید در ارسال پیام ها و ارتباطات خود با دیگران، دقت لازم را به کار برده تا از بروز موارد زیر جلوگیری شود:

 1. انتشار، ارسال، بارگذاری و یا توزیع هرگونه مطلب نامناسب و توهین آمیز، بی حرمتی، گفتار زشت و وقیح، تصاویر شرم آور، عناوین و موارد نامشروع و خلاف قوانین کشور و شئونات اسلامی.
 2. تبلیغات یا پیشنهاد خرید و فروش در سایت یا ارائه خدماتی برای تجارت و منافع اقتصادی.
 3. بد نام کردن، سوء استفاده، حملات مخرب، تهدید و تجاوز به حقوق عمومی سایت و سایر کاربران.
 4. بارگذاری فایل ها یا مواردی که با عقل سلیم و با قوانین سایت مغایرت داشته باشند.
 5. بارگذاری فایل های مخرب و دارای ویروس، تروجان، فایل های ناقص و خراب، لینک دادن به صفحات فیشینگ و یا هر فایل و برنامه ای که موجب بروز اختلال در عملکرد کامپیوترهای دیگر شود.
 6. رهبری، هدایت و تشکیل گروه های هرمی در نظردهی ها، مسابقات و موارد مشابه.
 7. توزیع دوباره فایل هایی که قبلاً توسط دیگران در سایت قرار داده شده اند، به نام خود.
 8. محدود یا محروم کردن کاربران دیگر، از استفاده از خدمات عمومی و سرویس های ارتباط جمعی.
 9. جمع آوری اطلاعات شخصی افراد، بدون اجازه آنها.

 

راهکارهای درج نظرات بر اساس قوانین و مقررات سایت:

 1. برای نقد کردن هر محصول، سعی کنید به صورت خلاصه مزایا و معایب آن را با توجه به تجربه شخصی خود بر شمرید.
 2. بهتر است نقد هر محصول با توجه به قیمت آن و در سطح محصولات هم رده خود، نوشته شود. مقایسه محصولات یکسان که دارای رنج قیمتی متفاوتی هستند، از ارزش نقد می کاهد.
 3. از کیبورد فارسی استفاده کنید. از کشیدن کلمات و تکرار حروف (مثلا سلااااام)، آوردن مکرر کلمات تکراری و شکلک های مختلف خودداری کنید.
 4. عنوان مناسبی برای نظرات خود به کار ببرید تا موجب جلب توجه خوانندگان و دیگر کاربران شود.
 5. از مبالغه و بزرگنمایی در توصیف ویژگی های محصول بپرهیزید. آوردن معایب و مزایا در کنار هم و به صورت واقع بینانه، نقد شما را با ارزش تر خواهد کرد و بررسی جامعی از محصول را به نمایش می گذارد.
 6. برای احترام به وقت خوانندگان، بهتر است فقط نکات مهم در متن آورده شود و از نوشتن نکات غیر ضروری پرهیز شود.
 7. کاربران محترم، لطفاً پرسش و پاسخ خود را در بخش مربوطه بنویسید و از پرسیدن سؤال در قسمت درج نظرات، خودداری کنید. با توجه به ساختار سایت، پرسش و پاسخ و گفت و گو، در تالارهای گفت و گو انجام می شوند و در صورت ذکر مباحث دیگر در بخش نظرات که حالت بحث و گفت و گو دارند، پیام های ارسالی مورد تأیید قرار نخواهند گرفت و نمایش داده نخواهند شد.
 8. قضاوت در مورد نظرات دیگران را به خوانندگان بسپارید، زیرا هرکس حق دارد با رعایت قوانین و مقررات موجود درسایت، نظر خود را ابراز کند و کسی حق انتقاد کردن از او را ندارد.
 9. قیمت محصولات در بخش مربوطه و بر اساس آخرین تغییرات قید می شود؛ بنابراین از ذکر قیمت در نظرات خود، خودداری کرده و درباره آن سؤال نپرسید.
 10. لینک دادن به سایت ها و یا شبکه های اجتماعی مختلف در بخش نظرات، خلاف قوانین است؛ زیرا این سایت نسبت به لینک هایی که قرار داده می شود، مسئولیت دارد. بنابراین این نظرات مورد تأیید قرار نخواهند گرفت و نمایش داده نخواهند شد.
 11. نظراتی که شامل مبالغه درباره محصول مورد نظر باشند و مزایا و معایب آن را بزرگ جلوه می دهند، تأیید نخواهند شد؛ همچنین هرگونه مباحث غیر مرتبط و متفرقه نیز شامل این قانون می شود.
 12. از ثبت کردن مسائلی که از صحت آنها اطمینان ندارید، خودداری کنید؛ همچنین نشر شایعات و اطلاعات بی پایه و اساس درباره محصولات، امکان پذیر نیست.
 13. در صورت داشتن نظر و انتقاد درباره بخش های مختلف سایت، به قسمت مربوطه مراجعه و نظر خود را مطرح کنید. بدیهی است که نقدهای بی ارتباط به محصولات، در بخش درج نظرات منتشر نمی شوند.
 14. نظرات خود را بر اساس اصول صحیح نگارشی ثبت کنید. از ادبیات محاوره ای حتی الامکان استفاده نکنید تا امکان انتشار پیام شما در سایت وجود داشته باشد.

 

شرایط نقض مقررات :

در صورت رعایت نکردن قوانین و مقررات در سیستم های ارتباط جمعی و در سایت، ممکن است شرکت برای شما ایمیلی ارسال کند و دلایل رد پاسخ و یا ویرایش و حذف دیدگاه تان را برای شما بازگو کند. در واقع این ایمیل در حکم یک هشدار است و با ادامه نقض قوانین، حساب کاربری شما لغو خواهد شد. این تعلیق ممکن است از طرف گروه معماری دنا به صورت موقت یا دائمی باشد.